Lumbalumba Resort Manado, Indonesië
Lumbalumba Resort
Diving with a difference
Lumbalumba Resort Manado is een klein en comfortabel duik- en snorkelresort in Noord-Sulawesi, Indonesië. Het gemoedelijke resort onder Nederlandse leiding (al ruim 30 jaar!) is een oase aan de baai van Manado.
Het resort staat op een 3,5 hectare grote heuvel in een prachtige botanische tuin met het meest spectaculaire uitzicht over de baai van Manado.
Lumbalumba Resort is een compleet resort met een heerlijke keuken, bar, tropisch zwembad, duikcentrum op de privépier en speciaal voor het duiken ontworpen boten. Met niet meer dan zes luxe chalets (9 kamers) bieden we een ontspannen en flexibele atmosfeer met volle aandacht voor alle persoonlijke wensen. WiFi is gratis beschikbaar in het hele resort en spabehandelingen zijn mogelijk op verzoek.



Onze filosofie is eenvoudig: wij kunnen alleen maar overleven als u tevreden bent. Daarom hebben we ervoor gekozen klein te zijn en klein te blijven. Alleen op die manier kunnen wij de extra persoonlijke service geven die u zoekt. De spectaculaire riffen van het nationale onderwaterreservaat Bunaken liggen voor de deur en dat is een gift van Moeder Natuur. De rest doen wij.
Niet alleen duiken
Hoewel duiken en snorkelen in Bunaken de belangrijkste activiteiten zijn, hebben we bij Lumbalumba Resort veel meer te bieden:
Doe een culturele landtour en ontdek de Minahasa hooglanden of verken de regenwouden van Tangkoko Nationaal Park. Voor de nog avontuurlijkere reizigers doen we ook white water rafting en paragliding, allebei onder begeleiding van gecertificeerde professionals.





Lumbalumba Resort Manado op Duikvaker
Door wie kun je nu beter enthousiast gemaakt worden voor duiken met Lumbalumba Resort Manado dan door eigenaar Roel himself. Ook dit jaar zal hij je persoonlijk warm maken voor het duiken in Noord-Sulawesi en voor het kleinschalige resort onder Nederlandse leiding direct aan het water.
Heb je vragen? Zoek je inspiratie? Ontmoet Roel op stand 2d10.
Winactie!
Je maakt in de DuikeninBeeld-actie kans op een dag bootduiken met Lumbalumba Resort ter waarde van 96 euro. Wil jij winnen?
Update!
We hebben een winnaar: Kyra Claassens wint de dag bootduiken met Lumbalumba Resort. Gefeliciteerd!
Wil je voor 15 maart contact met ons opnemen op [email protected] (zie ook de actievoorwaarden)
3 reacties
Marieke
Vraagje: als de een duikt en de ander snorkelt, zit je dan wel op dezelfde boot?
Roel Jong
Hoi Marieke,
Duikers en snorkelaars zitten bij ons op dezelfde boot.
Zo goed als alle duikplaatsen zijn ook uitstekend geschikt om te snorkelen.
Enmaal daar, gaan de duikers duiken en de snorkelaars snorkelen. Zo simpel is het!
Laat het weten als je meer vragen hebt door een mailtje te sturen naar:
[email protected]
Groetjes,
Roel
Jan Van Kets
Interessant … Mijn partner had dezelfde vraag 🙂