Inloggen

Wachtwoord vergeten?

Nieuws

Duikvaker 2025: een editie om naar uit te kijken

Het schiet op… nog een paar weken en het is Duikvaker! Organisator Patrick van Brienen kijkt er naar uit.

Wat een bijzondere editie belooft het te worden, de 33e editie van Duikvaker! Al die jaren ben ik er elke editie aan het werk geweest, in het begin veel achter de schermen, nu als organisator. En hoewel ik dat altijd met veel plezier doe, zou ik deze keer zó graag als bezoeker rondlopen. Twee volle dagen genieten van alles wat Duikvaker te bieden heeft. Want dat is me nogal wat!

Kom naar Duikvaker 2025!

Duikvaker 2025 belooft een onvergetelijk avontuur te worden voor iedereen die de diepten van de zee wil verkennen. Of je nu komt voor de nieuwste gear, inspirerende gesprekken, of gewoon de sfeer wilt proeven, Duikvaker is de plek waar je moet zijn.

Presentaties en documentaires om niet te missen

Er is dit jaar enorm veel te zien en te beleven. Ik neem me voor om in ieder geval een paar presentaties mee te pikken en een aantal films te bekijken in het nieuwe filmtheater. De documentaire over Nemo’s Garden staat hoog op mijn lijstje, net als De Wilde Noordzee. Maar er zijn ook veel presentaties verdeeld over vier podia, met sprekers die écht iets te vertellen hebben. Van avontuurlijke verhalen uit Nederlandse wateren, mariene biologie en conservation, tot inspirerende reisverhalen uit exotische oorden: elk verhaal is de moeite waard.

Een beursvloer vol ontdekkingen

Om 10.00 uur begin ik meteen met een ronde langs mijn exposanten – en dat raad ik jou ook aan! Nog nooit eerder waren er zó veel deelnemers op Duikvaker. De beursplattegrond was al vroeg helemaal gevuld.

Wat je interesse ook is: je vindt het op Duikvaker. Of je nu meer wilt weten over onderwaterfotografie (waar experts voor je klaarstaan om al je vragen te beantwoorden) of je wilt oriënteren op je volgende duikreisbestemming – bij Duikvaker doe je gegarandeerd nieuwe inspiratie op. Duikscholen en resorts van over de hele wereld en gespecialiseerde reisbureaus, je kunt overal terecht voor tips, advies en mooie verhalen. En ben je op zoek naar een nieuwe duikcomputer, dan kun je die natuurlijk gewoon kopen op de beurs.

Aftellen naar 1 & 2 februari

Het aftellen is voor mij inmiddels begonnen. Nog maar een maand wachten… of eigenlijk niet helemaal. Achter de schermen moet er nog veel gebeuren, alles moet goed zijn en kloppen. Niets wachten dus, maar vol aan de bak om weer een prachtige beurs neer te zetten. Blijf op de hoogte van het laatste nieuws via onze websitesocial media en onze nieuwsbrief.

We zien je graag op 1 en 2 februari bij Expo Houten voor een onvergetelijke Duikvaker 2025!

Duikvaker 2025

Wanneer:
zaterdag 1 februari van 10 tot 18 uur

zondag 2 februari van 10 tot 17 uur

Waar:
Expo Houten, Meidoornkade 24, Houten

Website
:

www.duikvaker.nl

Tickets:
€ 17,50 p.p.. Bestel je tickets op www.duikvaker.nl en gebruik de speciale DiB-kortingscode DIB25 voor 20% korting én maakt kans op een Scubapro Definition Pack 24 rugzak t.w.v. 80 euro.
Kinderen tot en met 16 jaar hebben gratis toegang, maar reserveer in de voorverkoop wél een ticket.
Gratis parkeren.

Op de stand van DuikeninBeeld valt een hoop te beleven:

  • Thematafels over uiteenlopende onderwerpen (je kunt gewoon aanschuiven!)
  • Expo met prachtige onderwaterfoto's van 24 fotografen - en jij kunt zo'n foto winnen!
  • De winactie waarvoor onze partners maar liefst 36 prijzen beschikbaar hebben gesteld. Je kunt nu al meedoen!
  • en... dat hoor je binnenkort.

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Velden met * zijn verplicht *

Nieuwsbrief