Inloggen

Wachtwoord vergeten?

Main slider - Duikvaker

Duikvaker 2023 – Zo veel te doen bij DuikeninBeeld!

Inspiratie, informatie en interactie – dat is waar DuikeninBeeld voor staat. Op de website én ook op Duikvaker 2023! 

Deze post wordt nog aangevuld…

Bestel nu je tickets met DiB-promocode DIB23 en maak kans op een Scubapro MK19EVO/G260 ademautomaat!

Op 4 en 5 februari 2023 is het Duikvaker! Drie hallen vol met exposanten – van winkels tot duikscholen, van reisorganisaties tot resorts, van onderwaterfotografie tot technisch duiken, van snorkelen tot video, alles op duik-, snorkel- en freedivegebied komt langs. En natuurlijk zijn wij er ook met een stand vol activiteiten.

Samen met jou gaan we van Duikvaker een leuk weekend maken. We hebben een gevarieerd programma waar je actief aan mee kunt doen. Bovendien kun je met de redactie van DuikeninBeeld in gesprek en je ideeën en opmerkingen met ons delen. Van zaterdagochtend tot zondag einde middag staan wij voor je klaar in Hal 1 van Expo Houten.

Bestel nu kaarten met 20% korting en maak kans op een Scubapro ademautomaat

Heb jij nog geen kaarten? Bestel ze in de voorverkoop met de promocode van DuikeninBeeld. Je krijgt niet alleen 20% korting maar maakt ook kans op een Scubapro ademautomaak MK19 EVO din/G260 ter waarde van 705 euro. Klik voor meer informatie en de promocode.

Thematafels

Natuurlijk ook dit jaar zijn er de Thematafels op de stand van DuikeninBeeld. Voor fotografie, biologie, videografie, vintechnieken, hoe kies je een droogpak, filmassistentie en meer kun je aanschuiven, luisteren, meepraten, meedoen en inspiratie opdoen voor het komende duikseizoen. Je kunt gewoon aanschuiven – aanmelden is niet nodig en het is gratis. Een thematafel duurt ongeveer 45 minuten.
Het programma vind je binnenkort verder op in deze post.

De Slimste Duiker

Doe mee met de leukste kennisquiz! Wat weet jij van duiken en de onderwaterwereld? Test het op de stand van DuikeninBeeld. Speel de voorronde én misschien aan het einde van de middag ook wel de finale! De hoofdprijs op zaterdag en zondag is een Suunto D5 duikcomputer ter waarde van 599 euro.

Zien we je in de voorronde?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dynamische foto-expo

Een prachtige foto-expo! Met de foto’s van onderwaterfotografen – van beginnend tot gevorderd. Ook jouw foto kan in de expo hangen. Stuur nu in! Aan het einde van de beurs krijg jij je fotoprint (max 70×50 cm) mee naar huis. Ook zijn er prijzen te winnen… de juryprijzen die beschikbaar worden gesteld door Onderwaterhuis.NL, de prijs van de Duikvaker-kinderjury, de Chromaluxe-prijs en de prijs voor de beste foto die met compact camera of smartphone is gemaakt.

Het publiek maakt de expo dynamisch… elk uur bepalen zij welke foto’s blijven hangen. De foto’s met de minste stemmen worden gewisseld voor nieuwe foto’s. Een goede reden om elk uur te komen kijken!

Schuif bij de experts aan de Thematafel aan… praat mee en doe mee!
Geniet van de foto-expo en stem op je favorieten.
En doe een gooi naar de titel Slimste Duiker 2023 en win een Suunto D5 duikcomputer!

DuikeninBeeld-programma op Duikvaker 2023

De Thematafels staan op de stand van DuikeninBeeld in Hal 2. Er zijn twee thematafels – aan de een starten we op het hele uur, aan de andere op het halve uur. Een blok duurt ongeveer 45 minuten en je kunt aanschuiven wanneer je wilt. Meer weten over het onderwerp? Klik op de link.

Dit programma wordt aangevuld. Tijden onder voorbehoud.

Zaterdag
10.30Thematafel 1Onderwaterbiologie: Meer zien? Dat kan! - met Bas en Mirjam van der Sanden
11.00Thematafel 2Onderwaterfotografie - zo maak je een visportret - met René Weterings
11.30Thematafel 1Freediving, let's do it! - met Nanja van den Broek
12.00Thematafel 2Onderwaterfotografie voor beginners - met Edwin van der Sande
12.15Duikvaker podiumMenglicht - Smooth of snoot - met Ron Offermans
12.30Thematafel 1Hoe zichtbaar ben jij onder en boven water? - met Bas Poelmann
13.00Thematafel 2Onderwatervideo: Filmen, hoe dan? - met Jeroen Thoolen
13.30Thematafel 1Duiken op de filmset - met Sjouke Brunia
14.00Thematafel 2Onderwaterfotografie: Rubriceren - met Ron Offermans
14.30Thematafel 1Hoe kies ik een droogpak - met Cees den Toom
15.00Thematafel 2Onderwaterfotografie: WOW-foto's, hoe maak je ze? - met Raymond Wennekes
15.30Thematafel 1Onderwaterbiologie: Meer zeepaardjes zien? - met Bas en Mirjam van der Sanden
16.00Thematafel 2Projectduiken: meer doen met je duik - met Ferry Schram
16.45Stand DuikeninBeeldFinale De Slimste Duiker
17.15Stand DuikeninBeeldPrijsuitreiking Dynamisch foto-event
Zondag
10.30Thematafel 2Onderwaterfotografie: Rubriceren - met Ron Offermans
11.00Thematafel 1Hoe zichtbaar ben jij onder en boven water? - met Bas Poelmann
11.30Thematafel 2Projectduiken: meer doen met je duik - met Ferry Schram
12.00Thematafel 1Onderwatervideo: Filmen, hoe dan? - met Jeroen Thoolen
12.15Duikvaker podiumMenglicht - Smooth of snoot - met Ron Offermans
12.30Thematafel 2Onderwaterfotografie voor beginners - met Edwin van der Sande
13.00Thematafel 1Hoe kies ik een droogpak - met Cees den Toom
13.30Thematafel 2Onderwaterleven herkennen - met Biologische Werkgroep
14.00Thematafel 1Onderwaterfotografie - zo maak je een visportret - met René Weterings
14.30Thematafel 2Freediving, let's do it! - met Danny Martherus
15.00Thematafel 1Onderwaterfotografie: WOW-foto's, hoe maak je ze? - met Raymond Wennekes
15.30Thematafel 2De magie van grotduiken - met Ferry Schram
16.00Stand DuikeninBeeldFinale De Slimste Duiker
16.30Stand DuikeninBeeldPrijsuitreiking Dynamisch foto-event

Duikvaker 2023

Wanneer:
zaterdag 4 februari van 10 tot 18 uur

zondag 5 februari van 10 tot 17 uur

Waar:
Expo Houten, Meidoornkade 24

Website
:

www.duikvaker.nl

Tickets:
€ 15,00 p.p.. Bestel je tickets in de voorverkoop op www.duikvaker.nl, nu met 20% korting met de DuikeninBeeld-kortingscode: DIB23 (geldig tot en met 3 februari). Je maakt dan ook kans op een SCUBAPRO ademautomaat ter waarde van 705 euro.
Gratis parkeren

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Velden met * zijn verplicht *

Nieuwsbrief