Inloggen

Wachtwoord vergeten?

Content / Partners

Hoe werkt Base Layer van Bare | Video

Onderkleding bijzaak? Nee, zeker niet! De juiste onderkleding is bepalend voor de kwaliteit van je duik. Joep Mol legt uit wat de functie van de Base Layer van Bare is.

Wat voor droogpak je ook draagt, het begint met de Bare Base Layer. Juist deze ademende en elastische laag zorgt dat vocht (zweet en/of condens) niet op het huid blijft liggen (en koud wordt), maar dat het juist weggevoerd wordt. Nu denk je misschien, ik kan toch ook een zweet-shirt dragen? In theorie kan dat, maar zweet-shirts zijn gebaat bij ventilatie en dat heb je niet in een droogpak.

Dit en meer legt Joep Mol van Amilco Benelux, de distributeur van Bare in de Benelux, uit mét ook een demonstratie.

Voor de onderkleding van Bare, en natuurlijk ook voor de droog- en natpakken kun je terecht bij de Bare Dealers in de Benelux. Zij kunnen je uitvoerig adviseren zodat jij een keuze maakt die past bij jou en de duiken die je maakt of wilt gaan maken.

2 reacties

  1. Wanneer kan ik ermee onder water? Helder verhaal Joep.

    REAGEREN
    • Hoi Edwin,

      Dank je voor je leuke reactie. Leuk dat je er mee onder water wilt.
      Wij hebben ze gewoon liggen hoor. Wanneer ga jij weer onder water?

      REAGEREN

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Velden met * zijn verplicht *

Nieuwsbrief